Kodėl mes?

Mūsų kontoros komanda teikia paslaugas verslui šiose teisinėse srityse: įmonių teisėje, ginčų sprendime, sutarčių teisėje, draudimo teisėje, darbo teisėje, transporto teisėje, nekilnojamojo turto ir statybos teisėje, bankroto ir restruktūrizavimo teisėje.

Bendrai turime daugiau kaip 20 metų patirties dirbant su juridiniais asmenimis, sprendžiant įvairaus sudėtingumo teisinius klausimus.

Kasmet teisiniais klausimais konsultuojame bei teisminėse bylose atstovaujame per 30 juridinių asmenų, todėl galite būti tikri, jog esame savo sričių profesionalai.

Kiekvienas į mūsų kontorą atvykęs klientas mums yra svarbus, todėl konsultacijos juridiniams asmenimis yra nemokamos, jei vėliau užsisakote mūsų paslaugas. Taigi, išklausome ir patariame Jums rūpimais klausimais kai to labiausiai reikia, įsiklausydami ir susitelkdami tik į jūsų poreikius.

Mūsų kontoros vizija – operatyviai suteikti savo klientams kokybiškas ir profesionalias teisines paslaugas. Sutelkiame savo dėmesį į kliento poreikius teisiniuose klausimuose, todėl klientams belieka rūpintis įprasta verslo veikla.