Fiziniams asmenims

Fiziniams asmenims

Kodėl mes?

Mūsų kontoros komanda teikia paslaugas fiziniams asmenims šiose teisinėse srityse: šeimos teisėje, ginčų sprendime, sutarčių teisėje,  draudimo santykiuose, darbo santykiuose, nekilnojamojo turto ir statybos santykiuose. Bendrai turime daugiau kaip 20 metų patirties dirbant su fiziniais asmenimis, sprendžiant įvairaus sudėtingumo teisinius klausimus.

Kasmet teisiniais klausimais konsultuojame bei teisminėse bylose atstovaujame per 120 fizinių asmenų, todėl galite būti tikri, jog esame savo sričių profesionalai.

Kiekvienas į mūsų kontorą atvykęs klientas mums yra svarbus, todėl konsultacijos fiziniams asmenimis yra nemokamos, jei vėliau užsisakote mūsų paslaugas. Taigi, išklausome ir patariame Jums rūpimais klausimais kai to labiausiai reikia, įsiklausydami ir susitelkdami tik į jūsų poreikius.

Mūsų kontoros vizija – operatyviai suteikti savo klientams kokybiškas ir profesionalias teisines paslaugas. Sutelkiame savo dėmesį į kliento poreikius teisiniuose klausimuose, todėl klientams belieka rūpintis įprastais gyvenimiškais reikalais.

Scroll to Top

Šioje svetainėje pakenas.eu yra naudojami slapukai siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę ir statistikos tikslais. Jeigu nepageidaujate, kad slapukai būtų saugomi jūsų naršyklėje prašome juos išjungti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos kaip mes tvarkome jūsų duomenis galite rasti privatumo politikos puslapyje.