Bankrotas ir restruktūrizavimas

Bankrotas ir restruktūrizavimas

Bankroto teisė ir restruktūrizavimas – tai verslo praktikoje dažnai pasitaikantys atvejai, kai juridinis asmuo pasibaigia arba jo finansiniai įsipareigojimai yra pertvarkomi laikantis specialių įstatyme nustatytų procedūrų.

Bankroto ir restruktūrizavimo procedūra dažniausiai yra susijusi su teismine procedūra, todėl klientui dažnai reikalingas atstovavimas teismuose sprendžiant ginčus su bankrutuojančiu juridiniu asmeniu. Mūsų kontoros teisininkai yra kvalifikuoti ir ypatingai stiprūs teisinių ginčų sprendime Lietuvos Respublikos teismuose, kadangi kontora ypatingą dėmesį teikia specializacijai bylinėjantis teismuose. Dėl šios priežasties teikiame išskirtinės kokybės teisines paslaugas atstovaudami verslo klientus bankroto ir restruktūrizavimo procedūrose teismuose ginantis nuo administratoriaus pareikštų reikalavimų bylose dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais, žalos atlyginimo ir kitose bylose, kuriose bankrutuojantis juridinis asmuo pareiškė reikalavimus, susijusius su bankroto procedūra.

Mes taip pat atstovaujame Jus kreditorių susirinkimuose ir kreditorių komitetuose, o taip pat santykiuose su administratoriumi.

Mes rengiame:

• juridinio asmens bankroto ir restruktūrizavimo proceso inicijavimo dokumentus,
• kreditorių finansinių reikalavimų tvirtinimo dokumentus,
• tyčinio bankroto inicijavimo dokumentus.

Scroll to Top

Šioje svetainėje pakenas.eu yra naudojami slapukai siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę ir statistikos tikslais. Jeigu nepageidaujate, kad slapukai būtų saugomi jūsų naršyklėje prašome juos išjungti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos kaip mes tvarkome jūsų duomenis galite rasti privatumo politikos puslapyje.